Podsumowanie projektu „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem”

Choć pogoda nie nastraja do spotkań plenerowych właśnie dziś odwiedzili nas wspaniali goście, którzy pomogli zapoczątkować kącik do zabaw plastycznych i ruchowych w naszym przedszkolu. Dzięki grupie inicjatywnej założonej przez Panią Kamilę Zielińską uzyskaliśmy środki z projektu Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem”. Dziękujemy Pani Iwona Marczak – prezes fundacji, Panu Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki oraz Pan Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo za pomoc i udział w podsumowaniu projektu. Każda pomoc wiele dla nas znaczy. Dziękujemy za wspólne rysowanie i tańce ze slimgumą.

 

Kontakt

Adres

Marii Konopnickiej 3
09-451 Radzanowo

Telefon

24 265 43 44

Email

przedszkoleradzanowo@op.pl

Rozmiar czcionki
Kontrast