Wycieczka na KOMENDĘ POLICJI i do KINA

„Misie” wybrały się na wycieczkę do Płocka.

Na początku odwiedziły Komendę Policji, gdzie mogły przyjrzeć się pracy policjantów oraz przypomnieć sobie zasady właściwego poruszania się po drogach. Było oglądanie radiowozu, mundurów, kajdanek, przymierzanie kasków, czy kamizelki kuloodpornej. Każdy mógł zrobić odcisk palca. Odcisk palca, czyli odcisk linii papilarnych znajdujących się na opuszkach palców, który jest doskonałym sposobem identyfikacji osób.

Następnie dzieci pojechały do kina, gdzie obejrzały film pt. „Mała Wielka Stopa”. Historię o chłopcu – Adamie, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti. Okazało się, że Adam też odziedziczył po ojcu niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

 

Zapraszamy na fotorelację z wycieczki:

https://www.facebook.com/Samorz%C4%85dowe-Przedszkole-w-Radzanowie-1800075326696267/photos/pcb.4294940623876379/4294936183876823/

 

Kontakt

Adres

Marii Konopnickiej 3
09-451 Radzanowo

Telefon

24 265 43 44

Email

przedszkoleradzanowo@op.pl

Rozmiar czcionki
Kontrast