„Feliks – mądra mrówka”

W dniu 11 października br. zorganizowany został wyjazd grup przedszkolnych Pszczółki i Motylki na spektakl, pt.: „Feliks – mądra mrówka”. Występ ten, skierowany głównie do dzieci, okazał się znakomitym połączeniem wartości edukacyjnych z rozrywką.

Historia Feliksa – rezolutnej mrówki, która dzięki swojej inteligencji i zaradności pomaga chłopcu – ukazuje, jak ważne są współpraca, przyjaźń oraz troska o innych, a także szacunek nie tylko do przyrody, lecz także jej mieszkańców. Bohaterowie poprzez inscenizację podkreślali wartość  rodziny, przyjaźni i szczerości.  Wyjazd na widowisko to wspaniała okazja do kontaktu ze sztuką, cenna lekcja współpracy i mądrości życiowej, jaką przedstawiała historia Feliksa.