Dzień Edukacji Narodowej oraz Pasowanie na Przedszkolaka

15  października odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym przybyły do przedszkola. Uroczystość była połączona z Dniem Edukacji Narodowej, która rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci z grupy Biedronki zaprezentowały swoje umiejętności. Po części artystycznej najmłodsze dzieci złożyły przysięgę i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania.