w Smart Kids Planet

30.04.2024 nasze przedszkolaki wybrały się do Smart Kids Planet- Centrum Mądrej Zabawy.  Główną misją tego miejsca jest inspirowanie dzieci do odkrywania świata, poprzez ideę mądrej zabawy. Dlatego też wszystkie eksponaty i atrakcje zostały stworzone w nurcie edukacji przez rozrywkę. W historycznej przestrzeni Fabryki Norblina, nasze przedszkolaki znalazły dziewięć wyjątkowych stref mądrej zabawy, mogły doświadczyć świat wszystkimi zmysłami, stwierdzić, że ich fantazja nie zna granic, a nauka jest czystą przyjemnością. Sala ta powstała po to, by rozwijać u dzieci kompetencje przyszłości, uczyć współpracy, zapoznawać z najnowszymi technologiami i kształtować dobre ekologiczne nawyki.  Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym wyjątkowym miejscem i wróciły do przedszkola.