Spektakl „Przygody Koziołka Matołka”

17 września 2024r. „ Kreciki” i „Biedronki” wzięły udział w wycieczce autokarowej do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl pt. „ Przygody Koziołka Matołka”.

Przed wycieczką poznały zasady bezpiecznego zachowania się podczas podróży autokarem oraz zasady właściwego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej jakim jest teatr.

Głównym celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Uśmiech i fascynacja gościły na twarzach dzieci przez cały spektakl . Ogromne wrażenie wywarli na nich aktorzy i ich sceniczne kostiumy, humorystyczne dialogi, scenografia, efekty świetlne i dynamiczna w tle muzyka. Łatwowierność i niezaradność głównego bohatera pokazała dzieciom, że nie warto w życiu gonić za złudnym wyobrażeniem świata, ale trzeba spełniać swoje marzenia w sposób mądry i roztropny.